KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 15229190
*
nr 1522 9190
Grafiskt blad
Oidentifierad konstnär. Modell. Blindstempel, Marées-Gesellschaft. Bladets mått: 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 29x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2023
kl 20:38:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/2 01:34:47
1
300 kr
16/2 17:23:02
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blindstempel grafiskt blad marées-gesellschaft modell vattenfärg
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Grafiskt blad
nr 1522 9190
Grafiskt blad
Oidentifierad konstnär. Modell. Blindstempel, Marées-Gesellschaft. Bladets mått: 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 29x35 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/2 01:34:47 | 1 | 300 kr |
16/2 17:23:02 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blindstempel grafiskt blad marées-gesellschaft modell vattenfärg
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09